klub elitních sázek

nadpis článku

04.08.2016 23:24

Díky online loterii je nyní v České republice dostupných mnoho číselných her z celého světa. Pro většinu sázejících je rovněž důležité, kolik peněz za loterijní tiket utratí. Podívejte se níže na ceny nejlevnějších loterií v naší nabídce, které se pohybují od 10 do 35 Kč!
 

Milionářem díky internetu? Ano, jde to!

Zbohatnout nemusí být zdaleka tak těžké nebo nemožné. Existují lidé, kteří na začátku nepotřebovali téměř žádné investice a dnes jsou z nich boháči. Navíc se často věnují tomu, co je baví a dokázali se proslavit. Jak se jim to podařilo? Díky internetu a skvělému nápadu! Prozradíme vám také, jak se i vy můžete snadno stát online milionářem. 

 

Co to jsou meta tagy?

Pod slovem meta tagy si možná nic nepředstavíte. Napovědět vám ale mohu konkrétními tagy, které možná u svého webu poctivě vyplňujete. Jedná se zejména o meta tag title, description a keywords.

Většina českých e-shopových systémů jejich vyplnění poměrně snadno umožňuje. Používá při tom různé termíny, např. Titulek stránky, Popisek stránky, Klíčová slova apod.

Uživatelé oblíbeného redakčního systému WordPress meta tagy nejčastěji vyplňují postřednictvím nějakého pluginu, jako je třeba námi doporučovaný All in One SEO